Anketa:

Fotogaléria:

Počítadlo

Napíšte nám:

Pre odoslanie správy prepíšte text z obrázku.

Použite dotácie z KÚ ŽP - reakcia na obvinenia exstarostu

Vážení spoluobčania,

včera t.j. dňa 22.11.2011 na mimo plánovanom zastupiteľstve som bola obvinená bývalým pánom starostom, že som citujem: „ prešustrovala“ finančné prostriedky v sume 13. 941 €, ktoré exstarosta  na základe včerajšieho vyjadrenia plánoval použiť na odvodnenie ul. Tichej od domu p. Vincenta Lukáča.
Keď som nastupovala do funkcie starostky, spísali sme s exstarostom preberací protokol
(časť z neho je v prílohe), kde mi červenou farbou vyznačil podpísanie zmluvy s Krajským úradom životného prostredia, kde sme predmetnú hotovosť obdržali ako odškodné za povodne. V tom istom protokole a červenou farbou mi bolo vyznačené na čo môžem finančné prostriedky použiť, t.j. na opravu Trstenského potoka a na opravu rigola a cesty do Skároša.
Touto cestou chcem uviesť veci na pravú mieru. Nie je pravda, čo tvrdil včera exstarosta.  Finančné prostriedky, ktoré obec dostala neboli „prešustrované“ a ani nebudú. Mojou snahou je efektívne využitie všetkých finančných prostriedkov v prospech obce.
Preto hľadám sponzorov a zjednávam ceny pri nákupe materiálu. Ako príklad uvádzam.
Na ul. Hlbokej je vystavený nový rigol z betónových kociek. Tieto kocky som zadovážila do obce sponzorsky v počte 420 kusov.

Na pozeranie dokumentu musíte mať v počítači nainštalovaný program Adobe Reader.

Preberací protokol:

http://www.trsteneprihornade.ocu.sk/sk/files/2011-11-23-233358-Preberaci_protokol.pdf